Szkoła Podstawowa im. Jana Kasińskiego

E-mail: spbiala@gminazgierz.pl

Czwartek, 16 maja 2024

Regulamin korzystania ze stołów do tenisa stołowego

1. Szkoła podstawowa w Białej wychodząc naprzeciw zainteresowaniu grą w  tenisa stołowego i działając w dobrej wierze udostępnia nieodpłatnie i bezinteresownie stoły do tenisa stołowego do końca kwietna 2012r.

2. W zależności od zainteresowania i przestrzegania regulaminu termin korzystania ze stołów może ulec skróceniu lub przedłużeniu.

3. Ze stołów mogą korzystać zarówno uczniowie naszej szkoły jak i absolwenci oraz osoby dorosłe np. rodzicie.

4. Korzystający ze stołów jest zobowiązany do korzystania z nich zgodnie z nich przeznaczeniem.

Nie wolno opierać się o stoły,  uderzać rakietką lub innym przedmiotem o stół, wchodzić na stół, biegać wokół stołu.

Zabrania się biegania po korytarzach, schodach itp. oraz stwarzania zagrożeń narażających siebie i innych na utratę zdrowia lub kalectwo.

5. Każdororazowo przed przystąpieniem do gry należy sprawdzić stan stołów, siatek i pomieszczenia, w którym się one znajdują. Wszelkie uszkodzenia należy zgłaszać przed rozpoczęciem gry.

6. Za stołów można  korzystać  od godziny 16.30 do 19.45, w soboty od 12.30 do 17.45. Jest możliwość korzystania ze stołów w dni powszednie od godz. 15.00, pod warunkiem wyrażenia zgody przez opiekuna świetlicy szkolnej oraz w soboty od godz. 10.00, gdy nie odbywają się szkolne zajęcia sportowe (informacja u opiekuna boiska w piątek poprzedzający daną sobotę).

7. W okresie przerw w nauce szkolnej (ferie zimowe, przerwy świąteczne), a także w czasie imprez i uroczystości szkolnych, zebrań z rodzicami lub innych nieprzewidzianych okoliczności, godziny korzystania ze stołów mogą ulec zmianie, zajęcia mogą zostać zawieszone.

8. Ze stołu w sali gimnastyki korekcyjnej mogą korzystać absolwenci oraz osoby dorosłe.

9. Ze stołu znajdującego się na korytarzu korzystają nasi uczniowie.

10. Należy posiadać własne rakietki i piłeczki.

11. Przed grą należy zmienić obuwie oraz zdjąć wierzchnie okrycie.

12. Zabrania się korzystania ze stołów osobom znajdującym się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

13. Przy stole ze względu na bezpieczeństwo i porządek mogą znajdować się tylko trzy osoby.

14. Należy utrzymywać czystość i porządek zarówno w pomieszczeniach, w których znajdują się stoły, jak i w szatni oraz w łazience.

15. Należy podporządkować się poleceniom wydawanym przez pracowników szkoły.

16. Przebywającym na terenie szkoły zabrania się palenia tytoniu, spożywania alkoholu, stosowania środków odurzających.

17. W sprawie wniosków należy zwracać się do dyrektora szkoły.

18. Osoby nie przestrzegające niniejszego regulaminu tracą prawo do korzystania ze stołów, a w przypadkach zniszczeń – ponoszą odpowiedzialność finansową.

19. Zastrzega się zmianę regulaminu. Zaleca się okresowe czytanie regulaminu celem zaznajomienia się z dokonanymi zmianami.

Brak załączników

Wytworzono:2013-07-09 00:00przez: Admin