Szkoła Podstawowa im. Jana Kasińskiego

E-mail: spbiala@gminazgierz.pl

Czwartek, 16 maja 2024

Procedura postępowania w przypadku zmiany planu lub skrócenia zajęć szkolnych

1. Jeśli zmiana lub skrócenie zajęć da się przewidzieć, wówczas dyrektor szkoły umieszcza z wyprzedzeniem stosowną informację w Zeszycie zastępstw albo w Zeszycie zarządzeń, informacji i komunikatów, a wychowawca klasy lub nauczyciel wskazany przez dyrektora ma obowiązek powiadomić uczniów o zmianach.
  2. Jeśli zmiana planu lub skrócenie zajęć jest nagłe, wówczas rodzice (prawni opiekunowie) powiadomieni są telefonicznie o zaistniałej sytuacji. Powiadamia wychowawca klasy (nauczyciel, który miał ostatnią lekcję) lub sekretariat szkoły na wniosek wychowawcy (nauczyciela) albo dyrektora.
  3. Uczniowie dowożeni autobusem szkolnym oraz ci, którym rodzice (prawni opiekunowie) nie mogą zapewnić opieki oczekują na dowóz lub na zakończenie zajęć zgodnie z palem pod opieką nauczyciela w świetlicy szkolnej lub nauczyciela wskazanego przez dyrektora.

Procedurę przyjęto Uchwałą Rady Pedagogicznej w dniu 28 kwietnia 2009r.

Brak załączników

Wytworzono:2013-07-20 00:00przez: Admin