Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego. Uroczystości rozpoczęto od pożegnania przechodzącą na emeryturę nauczycielkę - Barbarę Malinowską. O pani Basi można powiedzić wiele, samych dobrych słów. Była zawsze pomocna nie tylko uczniom, ale i nauczycielom. Zawsze uśmiechnięta, serdeczna i pogodna.

Po przemówieniu dyrektora, pani wójt - Barbary Kaczmarek oraz wręczeniu nauczycielce kwiatów od grona pedagogicznego, rodziców i uczniów swój występ artystyczny zaprezentowali uczniowie klasy III pod kiwrunkiem p. Anny Andryszczak. Później dyrektor wręczył świadectwa tym uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce.

Na zakończenie wychowawcy klas spotkali się ze swoimi wychowankami w pracowniach.