Wtorek, 2024-04-16

Jesteś tutaj:
  2. EuroWeek

EuroWeek

W dniach 19.04.-23.04. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obozie językowym EuroWeek. Pięć dni spędzając w malowaniczej miejscowości Różanka w Kotlinie Kłodzkiej. Tam w czasie przygotowanych i prowadzonych przez wolontariuszy zajęciach doskonalili znajomość języka angielskiego, poprzez liczne zadania poznawali kulturę różnych narodowości, uczyli się współpracy, kierowania projektem, podziału ról i odpowiedzialności za zadanie. Jednego dnia grupa zwiedziła okolicę Międzygórza. Górska wędrówka pozoliła uczniom zobaczyć piękne krajobrazy regionu.

Uczniowie zawarli wiele cennych znajomości zarózno z rówieśnikami pochodzącymi z różnych regionów Polski, ale również z wolontariuszami pochodzącymi z różnych zakątków świata.

EuroWeek to szansa na doskonalenie umiejętności językowych, nabycie kompetencji społecznych oraz na poznanie samego siebie, sprawdzenie się w różnych niecodziennych sytuacjach.

Cóż więcej dodać, czekamy na kolejny wyjazd w przyszłym roku...