Osiągnięcia sportowe naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013
1. 15.09.2012r. IV Memoriał Władysława Lisieckiego w biegach przełajowych.
1m. – Natalia Petrusowska oddział przedszkolny
4m. – Bartek Szafarz oddział przedszkolny
1m. – Wiktoria Weiss kl. I ( zwycięstwo w grupie klas I – III )
4m. – Wiktoria Świątczak kl.III
Zespołowo klasy I – III zajęły 3 miejsce.
Ponadto w biegu udział wzięli: Miłosz Dobrzelewski, Mateusz Modrak, Jacek Kaczmarek, Aleksandra Boruta, Alicja Szafarz, Julia Michalska, Daria Świątczak, Sebastian Lewandowski, Martyna Lewandowska.
- 10.10.2012r. Sztafetowy Bieg Przełajowy Puchar Wójta Gminy Zgierz dziewcząt i
chłopców.
5m. – Anna Jakubczyk, Patrycja Cieślak, Daria Świątczak, Martyna Lewandowska,
Dominika Szymańska, Natalia Jabłońska.
5m. – Paweł Banasiak, Grzegorz Palmowski, Piotr Trojak, Jakub Pabiańczyk,
Mateusz Lewandowski, Maciej Malinowski.
- 28.11.2012r. Drużynowe Mistrzostwa Gminy Zgierz w tenisie stołowym dziewcząt
i chłopców.
1m. – Maciej Malinowski, Mateusz Lewandowski
1m. – Małgorzata Wachowicz, Dominika Szymańska
- 22.12.2012r. XI Ogólnopolski Turniej Szkół w Tenisie Stołowym „Łódzka
Gwiazdka”.
2m. – Małgorzata Wachowicz
3m. – Dominika Szymańska
5. 09.01.2013r. Mistrzostwa Gminy Zgierz w mini koszykówce chłopców i
dziewcząt.
2m. – Piotr Trojak, Maciej Malinowski, Mateusz Lewandowski, Jakub Żelewski,
Sebastian Lewandowski, Paweł Pietrzak, Daniel Boruta
4m. – Martyna Lewandowska, Małgorzata Wachowicz, Paulina Lewandowska,
Dominika Szymańska, Natalia Jabłońska, Daria Kociszewska, Julia
Cichowska.
- 16.01.2013r. Drużynowe Mistrzostwa powiatu zgierskiego w tenisie stołowym
dziewcząt.
2m. – Małgorzata Wachowicz, Dominika Szymańska
- 17.01.2013r. Drużynowe Mistrzostwa powiatu zgierskiego w tenisie stołowym
chłopców.
4m. – Mateusz Lewandowski, Maciej Malinowski
8. 23.01.2013r. Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Zgierz w tenisie stołowym
dziewcząt.
2m. – Małgorzata Wachowicz, Dominika Szymańska
- 30.01.2013r. Finał Wojewódzki Drużynowych Mistrzostw w tenisie stołowym
dziewcząt.
5m. – Małgorzata Wachowicz, Dominika Szymańska
- 08.05.2013r. Mistrzostwa Gminy Zgierz w piłce nożnej chłopców.
1m. – Paweł Banasiak, Grzegorz Palmowski, Piotr Trojak, Daniel Boruta, Jakub
Żelewski, Paweł Pietrzak, Maciej Malinowski, Mateusz Lewandowski.
- 15.05.2013r. Mistrzostwa Gminy Zgierz w mini piłce ręcznej chłopców i
dziewcząt.
3m. – Grzegorz Palmowski, Piotr Trojak, Daniel Boruta, Paweł Pietrzak, Maciej
Malinowski, Sebastian Lewandowski, Jakub Żelewski, Mateusz
Lewandowski.
4m. – Dominika Szymańska, Paulina Lewandowska, Martyna Lewandowska,
Aleksandra Zych, Natalia Jabłońska, Daria Kociszewska, Julia Cichowska
- 18.05.2013r. IV Turniej piłki nożnej im. Leszka Jezierskiego.
1m. – Paweł Banasiak, Grzegorz Palmowski, Piotr Trojak, Daniel Boruta, Paweł
Pietrzak, Sebastian Lewandowski, Jakub Żelewski, Maciej Malinowski,
Mateusz Lewandowski.
- 25.05.2013r. XXX Ogólnopolski Bieg „O srebrne czółenko włókniarskie”.
1m. – Mateusz Lewandowski
Ponadto w biegu udział wzięli: Anna Jakubczyk, Patrycja Cieślak, Martyna
Lewandowska, Sebastian Lewandowski, Dominika Szymańska.
- 25.05.2013r. IV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Burzenina.
1m. – Małgorzata Wachowicz.
15. 03.06.2013r. XVII Bieg Jednorożca o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
Zgierz.
2m. – Patrycja Cieślak, Jakub Pabiańczyk, Piotr Trojak, Maciej Malinowski,
Mateusz Lewandowski.
16. 24.06.2013r. XXII Grotnicki Bieg Leśny.
3m. – Patrycja Cieślak
3m. – Anna Jakubczyk
Ponadto udział w biegu wzięli: Paweł Banasiak i Piotr Trojak.
Wszystkim sportowcom gratuluję osiągniętych wyników, sportowej postawy oraz
życzę wielu miłych wrażeń, spotkań przy ognisku a przede wszystkim
słonecznych i bezpiecznych wakacji.
Piotr Winnicki