Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Zasady korzystania ze świetlicy szkolnej

1. Rodzice skłdają deklarację korzystania przez dziecko ze świetlicy szkolnej u wychowawcy świetlicy bądź wychowawcy klasy (w załączniku).

2. Deklarację wypełniają tylko rodzice tych dzieci, które nie korzystają z dowozów.

3. Dzieci korzystające z dowozów są objęte opieką świetlicąwą bez konieczności składania deklaracji.

W deklaracji rodzic podaje dni i godziny uczęszczania przez dziecko w zajęciach świetlicowych.

Dziecko może być odebrane ze świetlicy tylko i wyłącznie przez osobę upoważnioną przez rodzica bądź jedynie po podpisaniu zgody na samodzielne opuszczanie świetlicy przez dziecko.

Wypełnienie deklaracji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej w Białej (dostępny na stronie szkoły).