Turniej tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości

W dniu 9 listopada z okazji Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej nr3 w Zgierzu odbyły się zawody w tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiło się prawie 60 zawodników. Turniej rozgrywany był w 6 kategoriach: klasy I – IV dz., klasy I – IV chł., V – VI dz., V – VI chł., VII – VIII dz., VII – VIII chł.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dawid Kociszewski, Krzysztof Matusiak, Daniel Wawrzyniak (wszyscy klasa IV), Krzysztof Jabłoński, Olga Grabowska, Wiktoria Klimczak (wszyscy klasa V) oraz Igor Makuch i Daniel Piechota (oboje klasa VIII).Mimo bardzo ograniczonych możliwości przygotowania się do zawodów ze względu remont
szkoły nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: Igor Makuch oraz Wiktoria Klimczak.
Drugie miejsca
zajęli Dawid Kociszewski, Krzysztof Jabłoński oraz Olga Grabowska natomiast trzecie miejsce zajął Krzysztof Matusiak. Czwarte miejsce zajął Daniel Wawrzyniak a piąte Daniel Piechota.

Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!

Życzymy wytrwałości i „sportowej złości” w przyszłości.