Szkolny Turniej Piłki Nożnej

W dniu 21.10.2022r. odbył się w naszej szkole wewnątrzszkolny turniej piłki nożnej
drużynmieszanych dla uczniów klas IV – VIII. Organizatorem zawodów był Samorząd Uczniowski.
Do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyny. Mecze rozgrywane były systemem pucharowym.
Po wcześniejszym losowaniu odbyły się najpierw dwa półfinały,
następnie mecz o trzecie miejsce oraz finał.
Po bardzo zaciętej walce, najlepsza okazała się drużyna w składzie:
Maksymilian Jóźwiak, Filip Kot, Emilia Głowacka, Tomasz Ślawski oraz Daniel Wawrzyniak.

Na drugim miejscu uplasowała się drużyna w składzie:
Jakub Wolanowski,  Igor Lewandowski, Maciej Mazur, Krzysztof Matusiak oraz Wiktor Stańczyk.

Trzecie miejsce skład: Hubert Żelewski, Maja Marszałek, Marco Kril, Martyna Wolanowska
oraz Krzysztof Jabłoński.

Na czwartym miejscu zakończyła udział drużyna, w której grali:
Krystian Piechota, Bartosz Kominiak, Jacek Romek, Jan Pożuczek i Denys Hrynchyshyn.

Rywalizacja stała na wysokim poziomie. Było bardzo dużo walki sportowej z jednoczesnym
zachowaniem zasady „fair play”. Szczególnie uznanie należy się dziewczętom, które dzielnie
walczyły na boisku, rywalizując z chłopcami.Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów sportowych!